informacje

Projekt osiedla Scand House oparty jest skandynawskiej filozofii lagom. Myśl o potrzebach ludzi związana z  mieszkaniami przestronnymi, pełnymi światła i funkcjonalności przyczyniła się do zaprojektowania i realizacji osiedla Scand House. Zewnętrzne bryły są proste i minimalistyczne a ich kolorystyka dąży do harmonii z naturą. Wykorzystane  kolory piasku, szarości, złamane biele, wtapiają się naturalnie w otoczenie.

Przestrzenie mieszkań osiedla Scand House zgodnie z filozofią lagom są idealnie dostosowane do życia domowników dzięki funkcjonalnemu rozkładowi pomieszczeń. Stosując przeszklenia oraz możliwości korzystania z przedogródków na parterze lub balkonów na piętrach tworzymy osiedle dla tych, którzy chcą żyć we własnym tempie, dobrze i komfortowo.

Scand House ma możliwość zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych zarówno tych którzy poszukują równowagi pomiędzy zakupem domu w zabudowie szeregowej lub zabudowie bliźniaczej. Proponujemy przestronne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni prawie 90 m2 z salonem o powierzchni 40 m2 do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz możliwością relaksu w ogrodzie. Kolacja na świeżym powietrzu lub lektura ulubionej książki na tarasie to marzenia, które można zamienić w codzienność..

Scand House w swej ofercie proponuję mieszkania o powierzchniach od 29 do 69 m2. Stworzyliśmy przestrzenie które zaspokoją potrzeby szerokiego spektrum nabywców. Wszystkie mieszkania są doskonale doświetlone, funkcjonalne oraz idealnie doprecyzowane w swojej prostocie.